Ugrás a tartalomhoz
Kiemelt kép a Földhivatali Osztály 11. Szentendre – ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző című karrierhez

Földhivatali Osztály 11. Szentendre – ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző

Foglalkoztatás típusa:
Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő:
2024. március 31.
PEST VÁRMEGYEI KORMÁNYHIVATAL
Földhivatali Főosztály – Földhivatali Osztály 11. Szentendre
pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  A Földhivatali Osztály 11. ingatlan-nyilvántartási feladatainak ellátása. A munkavégzés pontos címe: 2000 Szentendre, Dunakanyar krt. 1. Az álláspályázat benyújtása az allaspalyazat@pest.gov.hu email címen keresztül lehetséges. Kérjük a tárgyban megjelölni a betölteni kívánt állás megnevezését: Földhivatali Osztály 11. Szentendre ingatlan-nyilvántartási szakügyintéző
Betöltendő állás szakmacsoportja:  ingatlannyilvántartás
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya:  Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Szentendre
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Általános képzési programok, tovább nem bontható, Felsőfokú végzettség
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  precizitás
  nagyfokú terhelhetőség
  önálló munkavégzés
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  Önállóság (alap)
  Hatékony munkavégzés (alap)
  Terhelhetőség (egyéb)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.03.31. 00:00
A pályázat elbírálásának módja:  folyamatos
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.04.01. 00:00
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.04.02.
Publikálás tervezett időpontja:  2024.01.29.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.