Ugrás a tartalomhoz

Állás: járőr munkakör

Az Érték-Őr Kft. Szentendre és környéke lefedettségi területére új kollégát keres, kivonuló járőr pozícióra! Bérezés: nettó 900,-Ft/óra! Jelentkezni lehet a 06 70 431 8144-es számon, vagy az allasajanlat5555@gmail.com email címen!

  • Az Érték-Őr Kft. biztonsági szolgálata, Szentendre és környéke területére új kollégát keres járőr munkakörbe!

Csapatunkba keresünk olyan tapasztalt és gyakorlott személy- és vagyonőr végzettséggel rendelkező kollégát, aki gyakorlott gépkocsivezető, jó kommunikációs készséggel rendelkezik, odafigyel a részletekre és erről tájékoztatja is a megfelelő kollégákat. Könnyen tanul és jól alkalmazkodik az adott szituációkhoz, amivel járőrszolgálat teljesítése során találkozhat.

Feladatok:

– A szolgálatváltás tárgyát képező eszközök átvétele/

átadása valamint kezelése

– Kapcsolattartás a diszpécser kollégákkal

– Riasztási helyszínen a szükséges intézkedések

végrehajtása, és a diszpécser kolléga részletes

tájékoztatása

– A műszaknapló áttekinthető, pontos vezetése

– Kockázatelemzés készítése a vonatkozó szabályzat

alapján

– Kapcsolattartás a gépjármű flotta kezelőjével

Elvárások:

– Minimum Szakiskola vagy Szakmunkásképző

– ‘B’ kategóriás jogosítvány

– Személy- és vagyonőr végzettség

– Vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,

de nem feltétel

– Vagyonőri tanúsítvány megléte

– Járőrszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

– 24/48-as munkarend

– nettó 900,-Ft/óra bérezés

– Formaruha, illetve egyéni védő, és egyéb felszerelések

– Fiatalos csapat

Jelentkezni lehet a 06704318144-es számon, vagy az allasajanlat5555@gmail.com email címen!

További cikkeink a témában