Ugrás a tartalomhoz

Álláspályázat: közterület-használati koordinátor

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet közterület-használati koordinátori feladatok ellátására. A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 9.

Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet

közterület-használati koordinátori feladatok ellátására.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • középiskolai iskolai végzettség
  • a kinevezés feltétele 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte, amely igazolja, hogy a köztisztviselői jogviszonyt létesíteni szándékozó személy büntetlen előéletű, illetve nem áll a köztisztviselői foglalkozástól eltiltás hatálya alatt
  • kinevezés esetén vagyonnyilatkozat-tétel

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet szerinti szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettségek és egyéb szakképesítések másolata;
  • nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőoktatásban szerzett közszolgálati szakképzettség
  • közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • szentendrei vagy kistérségi helyismeret

Ellátandó feladatok:

  • közterület-használati ügyek intézése: igénylők tájékoztatása, segítségnyújtás a kérelmek kitöltésében, hiányosság esetén az ügyfél tájékoztatása a pótlás érdekében, kérelmek elbírálása, határozatok előkészítése, közterület-használati díjak befizetésének ellenőrzése.
  • folyamatos együttműködés a Szentendrei Rendészeti Igazgatósággal: értesíti a rendészetet a közterület-használati engedélyekről, határozatokról, esetenként közös helyszíni ellenőrzéseket tart.

Bérezés: a Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény szerint

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű, próbaidő 6 hónap

Foglalkozás jellege: teljes munkaidő

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 9.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 16.

A munkakör betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal.

Munkavégzés helye: Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal, Szentendre, 2000 Városház tér 3.

A  pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy postai úton a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére (Szentendre, 2000 Városház tér 3.) vagy az allas@ph.szentendre.hu címre történő megküldéssel. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „közterület-használati koordinátor”.

Pályázattal kapcsolatos szakmai információt Árki-Kovács Ágnes irodavezető nyújt a  06-20/430-37-40-es telefonszámon.

További cikkeink a témában