Ugrás a tartalomhoz

Álláspályázat: birtokvédelmi ügyintéző

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet birtokvédelmi ügyintézői feladatok ellátására.

A Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal pályázatot hirdet

birtokvédelmi ügyintézői feladatok ellátására.

Pályázati feltételek:

magyar állampolgárság;
cselekvőképesség;
büntetlen előélet;
felhasználói szintű MS Office ismeret
felsőoktatásban szerzett közszolgálati vagy jogi szakképzettség
a kinevezés feltétele 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte, amely igazolja, hogy a köztisztviselői jogviszonyt létesíteni szándékozó személy büntetlen előéletű, illetve nem áll a köztisztviselői foglalkozástól eltiltás hatálya alatt
kinevezés esetén vagyonnyilatkozat-tétel

A jelentkezéshez csatolni kell:

45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet szerinti szakmai önéletrajz;
motivációs levél,
iskolai végzettségek és egyéb szakképesítések másolata;
nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot a pályázati eljárásban résztvevők  megismerhetik

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
szentendrei vagy kistérségi helyismeret

Ellátandó feladatok:

birtokvédelmi és szolgáltatásokkal kapcsolatos egyéb panaszos ügyek intézése
állattartással és állatvédelemmel kapcsolatos ügyek intézése
hirdetményekkel kapcsolatos ügyintézés
egészségüggyel és szociális intézményekkel kapcsolatos feladatok

Bérezés: a Közszolgálati ttisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény szerint

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű, próbaidő 6 hónap

Foglalkozás jellege: teljes munkaidő

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 23.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. szeptember 6.

A munkakör betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal.

Munkavégzés helye: Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal, Szentendre, 2000 Városház tér 3.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy postai úton a pályázatnak a Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal címére (Szentendre, 2000 Városház tér 3.) vagy az allas@ph.szentendre.hu

címre történő megküldéssel. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: birtokvédelmi ügyintéző.

Pályázattal kapcsolatos szakmai információt Árki-Kovács Ágnes irodavezető nyújt a  06-20/430-37-40es telefonszámon.

További cikkeink a témában