Ugrás a tartalomhoz
Kiemelt kép a Részmunkaidős ügyintéző című karrierhez

Részmunkaidős ügyintéző

Foglalkoztatás típusa:
Részmunkaidős
Jelentkezési határidő:
2022. december 31.

A Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt. Adminisztrációs tapasztalattal rendelkező kollégát keres 6 órás munkakörbe, határozatlan időre, forgalomtechnikai feladatokkal kapcsolatos ügyintézői pozícióra. A munkavégzés helyszíne Szentendre.

Feladatok:

  • Forgalomtechnikai bejelentések kezelése
  • Forgalomtechnikai döntések végrehajtásának előkészítése
  • Feladat ütemezések
  • Helyszíni bejárások
  • Árajánlatok előkészítése
  • Alvállalkozó partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • MS office, különösen Excel magabiztos ismeretek
  • Kreatív, jó szervező és problémamegoldó készség
  • Önálló, igényes, gyors és pontos munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Előnyök:

  • Szervezési és logisztikai tapasztalatok,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Határidő-orientált munkavégzés,
  • Képes rendszerben gondolkodni és csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat,
  • Családbarát munkahely
  • Megegyezés szerinti bérezés

Fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével 2022.07.10-ig megküldheti a vsz.ugyfelszolgalat@szentenre.hu emailcímre.