Ugrás a tartalomhoz
Kiemelt kép a Irodavezetői munkakör című karrierhez

Irodavezetői munkakör

Foglalkoztatás típusa:
részmunkaidő
Jelentkezési határidő:
2022. augusztus 15.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony
Foglalkoztatás jellege: 6 órás részmunkaidő, három hónap próbaidő kikötésével
A munkavégzés helye: Szentendre
A munkakörbe tartozó, legfontosabb, lényeges feladatok: az iroda zavartalan
működésének biztosítása.

Pályázati feltételek: a kultúra szeretete, legalább középiskolai végzettség, MS
Office felhasználói szintű ismerete, 1 év hasonló munkakörben szerzett
tapasztalat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: idegennyelv tudás
A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok: fényképpel ellátott szakmai
önéletrajz, a végzettségeket, képzettségeket tanúsító okmányok egyszerű
másolatban
A munkakör betöltésének kezdő időpontja: a pályázatok elbírálását követően
azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának határideje: 2022. július 28.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Pásztor-Sebeházi Rita
nyújt, a 20/449-0436-os telefonszámon.
A munkáltatóval kapcsolatban további információkat
a www.szentendreprogram.hu honlapon szerezhet.